Polskie Towarzystwo Fizyczne Polskie Towarzystwo Fizyczne

Olimpiada Fizyczna

Komitet Główny

59. Olimpiada Fizyczna

Zawodnicy zakwalifikowani do drugiego stopnia zawodów

Statystyka ogólna

Liczba zawodników I stopnia: 839
Średnia liczba punktów w Polsce: 79,7
Próg kwalifikacyjny: 77
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 472
Komitet Okręgowy w Białymstoku
Liczba zawodników I stopnia: 37
Średnia liczba punktów w okręgu: 59,2
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 15
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.CzeczkoPatrykI Liceum OgólnokształcąceBiałystok
2.DomuratHannaI Liceum OgólnokształcąceBiałystok
3.DrągowskiMichałIII Liceum OgólnokształcąceBiałystok
4.GrześPawełII Liceum OgólnokształcąceBiałystok
5.JanuszewskiTomaszLiceum OgólnokształcąceWęgorzewo
6.KamińskiPawełI Liceum OgólnokształcąceBiałystok
7.KucArkadiuszI Liceum OgólnokształcąceBiałystok
8.Łąka PawełI Liceum OgólnokształcąceŁomża
9.MisztalewskiŁukasz PiotrI Liceum OgólnokształcąceBiałystok
10.SitkowskiMichał KamilLiceum OgólnokształcąceSuwałki
11.StaniszewskiPiotrI Liceum OgólnokształcąceŁomża
12.StankiewiczMichał PiotrI Liceum OgólnokształcąceBiałystok
13.SzarejkoDariuszI Liceum OgólnokształcąceEłk
14.Szleter TomaszI Liceum OgólnokształcąceEłk
15.WałejkoŁukaszLiceum OgólnokształcąceSuwałki
Komitet Okręgowy w Częstochowie
Liczba zawodników I stopnia: 52
Średnia liczba punktów w okręgu: 76,0
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 25
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.BartnikPiotrII Liceum OgólnokształcąceOstrowiec Św.
2.BogobowiczMarekIV Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
3.BońkowskiPiotrII Liceum OgólnokształcąceOpole
4.DurlejJakubI Liceum OgólnokształcąceSkarżysko-Kamienna
5.FedkowiczMateuszIX Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
6.JanusPiotrLiceum OgólnokształcąceMyszków
7.KelmKatarzynaII Liceum OgólnokształcąceKędzierzyn - Koźle
8.KowalikMichałII Liceum OgólnokształcąceStarachowice
9.KozdraśBartłomiejII Liceum OgólnokształcąceOpole
10.KoziołKrzysztofII Liceum OgólnokształcąceKielce
11.KubiczekPatrykIX Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
12.MarzecMateuszII Liceum OgólnokształcąceKielce
13.MatysiewiczMateuszLiceum OgólnokształcąceMyszków
14.MeresińskiTomaszIX Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
15.NowakJakubIX Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
16.OlchawaJacekII Liceum OgólnokształcąceOpole
17.OlszewskiMarcinZespół Szkół OgólnokształcącychGłubczyce
18.OrzełArturI Liceum OgólnokształcąceKońskie
19.PopekMateuszII Liceum OgólnokształcąceOstrowiec Św.
20.SajŻanetaII Liceum OgólnokształcąceOpole
21.SnarskiStanisławIX Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
22.SuszalskiDominikII Liceum OgólnokształcąceCzęstochowa
23.TkaczArkadiuszII Liceum OgólnokształcąceKielce
24.WęgrzyckiKarolIV Liceum OgólnokształcąceKielce
25.WieczorekMichałLiceum OgólnokształcąceKielce
Komitet Okręgowy w Gdańsku
Liczba zawodników I stopnia: 60
Średnia liczba punktów w okręgu: 72,5
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 28
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.BanackiMichałVI Liceum OgólnokształcąceGdynia
2.BarejkaJakubIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
3.BigusMartaIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
4.BonclerMaciejIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
5.BurdyńskiWojciechII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
6.DreliszakMarcinIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
7.FelińskiPiotrII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
8.GołotaPawełII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
9.GrodzickiKarolGdańskie Liceum OgólnokształcąceGdańsk
10.KamińskiTomaszIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
11.KrasnoborskiMichałIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
12.KrólMarcinIV Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
13.MaciejewskiMichałII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
14.MiśnikMaciejVI Liceum OgólnokształcąceGdynia
15.MroczkaMateuszII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
16.PacewiczAdamII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
17.PająkJakubII Liceum OgólnokształcąceSłupsk
18.PapajMichałIII Liceum OgólnokształcąceGdańsk
19.PaturejAgnieszkaII Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
20.ReiterKonradVI Liceum OgólnokształcąceGdynia
21.SyrwidAndrzejV Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
22.TomaszewskiAdamVI Liceum OgólnokształcąceGdynia
23.WieczórMiłoszI Liceum OgólnokształcąceLębork
24.WitykPawełI Liceum OgólnokształcąceGdańsk
25.ZarudzkiMateuszIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
26.ZenkeJoannaIII Liceum OgólnokształcąceGdynia
27.ŻukPawełI Liceum OgólnokształcąceSłupsk
28.ŻylińskiBłażejIV Liceum OgólnokształcąceOlsztyn
Komitet Okręgowy w Gliwicach
Liczba zawodników I stopnia: 77
Średnia liczba punktów w okręgu: 72,5
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 41
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.BanasikWacławVIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
2.BiedaKrzysztofIV Liceum OgólnokształcąceSosnowiec
3.BrzezinkaTomaszII Liceum OgólnokształcąceRybnik
4.BugańskiIreneuszII Liceum OgólnokształcąceRybnik
5.BuryPawełI Liceum OgólnokształcąceCieszyn
6.ByrskiPiotrLiceum Ogólnokształcące
Towarzystwa Szkolnego im. M. Reja
Bielsko-Biała
7.CegiełkaKajaII Liceum OgólnokształcąceRybnik
8.DomańskiKonradI Liceum OgólnokształcąceJastrzębie Zdrój
9.FabiaMarekV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
10.GajdaMarcinIV Liceum OgólnokształcąceBytom
11.GielataMagdalenaV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
12.JasekTomaszV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
13.KałużaJakubV Liceum OgólnokształcąceGliwice
14.KałużaTomaszIV Liceum OgólnokształcąceBytom
15.KondysPawełII Liceum OgólnokształcąceRybnik
16.KonradTomaszI Liceum OgólnokształcąceChorzów
17.KurzycaKamilI Liceum OgólnokształcąceŻory
18.KusyRafałIV Liceum OgólnokształcąceSosnowiec
19.MachalicaMateuszXVIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
20.MajdakMarekV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
21.MigasMichelVIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
22.MikułaJanII Liceum OgólnokształcąceGliwice
23.MilewiczŁukaszIV Liceum Ogólnokształcące Sosnowiec
24.ModlińskiMichałII Liceum OgólnokształcąceRybnik
25.NodzyńskiWojciechLiceum Ogólnokształcące
Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej
Rybnik
26.OleśSebastianII Liceum OgólnokształcąceRybnik
27.OlmaBartłomiejV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
28.OrlefDamianIII Liceum OgólnokształcąceZabrze
29.PławeckaAleksandraI Liceum OgólnokształcącePszczyna
30.PszczółkaJacekII Liceum OgólnokształcąceRybnik
31.RosmusMarcinI Liceum OgólnokształcącePszczyna
32.SadekMikołajVIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
33.SawickiJakubIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
34.SładekJanII Liceum OgólnokształcąceRybnik
35.SmołkaTomaszVIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
36.SokółKacperIV Liceum Ogólnokształcące Sosnowiec
37.StelmasiakJanV Liceum OgólnokształcąceBielsko-Biała
38.SzaleckiRafałIV Liceum OgólnokształcąceSosnowiec
39.UrbańczykPiotrVIII Liceum OgólnokształcąceKatowice
40.WyględaczBernardIV Liceum OgólnokształcąceKatowice
41.ZiemekKlaudiuszIII Liceum OgólnokształcąceChorzów
Komitet Okręgowy w Krakowie
Liczba zawodników I stopnia: 66
Średnia liczba punktów w okręgu: 82,4
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 42
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.BogdanPiotrV Liceum OgólnokształcąceKraków
2.BryzekJolantaLiceum OgólnoksztalcąceKęty
3.ChęcińskiJakubLiceum OgólnokształcąceKęty
4.DanakMarcinV Liceum OgólnokształcąceKraków
5.DąbrowaJędrzejV Liceum OgólnokształcąceKraków
6.DryzekMateuszII Liceum OgólnokształcąceKraków
7.DudaPrzemysławV Liceum OgólnokształcąceKraków
8.FornalMariaV Liceum OgólnokształcąceKraków
9.GawłowskiWitoldV Liceum OgólnokształcąceKraków
10.GiergielKrzysztofV Liceum OgólnokształcąceKraków
11.HamigaWładysławV Liceum OgólnokształcąceKraków
12.HebdaArturV Liceum OgólnokształcąceKraków
13.JamkaWojciechIII Liceum OgólnokształcąceTarnów
14.JastrzębskiStanisławV Liceum OgólnokształcąceKraków
15.KlimekAleksandraV Liceum OgólnokształcąceKraków
16.KmakJarosławI Liceum OgólnokształcąceNowy Sącz
17.KorygaBartłomiejI Liceum OgólnokształcąceTarnów
18.KrzystekWojciechV Liceum OgólnokształcąceKraków
19.KucharczykKevinII Liceum OgólnokształcąceKraków
20.ŁątkaPawełIII Liceum OgólnokształcąceTarnów
21.MaterowskiDanielI Liceum OgólnokształcąceTarnów
22.MichałekRafałV Liceum OgólnokształcąceKraków
23.MikosPatrykIII Liceum OgólnokształcąceTarnów
24.NędzaŁukaszIII Liceum OgólnokształcąceTarnów
25.PaluchSzymonV Liceum OgólnokształcąceKraków
26.PisarczykRobertV Liceum OgólnokształcąceKraków
27.PłanetaPiotrIII Liceum OgólnokształcąceTarnów
28.RóżańskaMariaV Liceum OgólnokształcąceKraków
29.SarataJakubZespół Szkół
Elektryczno-Mechanicznych
Nowy Sącz
30.SierantPiotrII Liceum OgólnokształcąceKraków
31.SitkoRobertI Liceum OgólnokształcąceTarnów
32.SkibiakPiotrLiceum OgólnokształcąceNowy Sącz
33.StempekŁukaszV Liceum OgólnokształcąceKraków
34.StrojnyKrzysztofV Liceum OgólnokształcąceKraków
35.SysłoFilipI Liceum OgólnokształcąceTarnów
36.SzczypińskiFilipKatolickie Liceum OgólnokształcąceKraków
37.TrybekDamianV Liceum OgólnokształcąceKraków
38.TurczyńskiTytusV Liceum OgólnokształcąceKraków
39.WitkowskiPiotrV Liceum OgólnokształcąceKraków
40.WnękJakubV Liceum OgólnokształcąceKraków
41.WojnickiKamilIII Liceum OgólnokształcąceTarnów
42.WyrzykowskiAdamV Liceum OgólnokształcąceKraków
Komitet Okręgowy w Lublinie
Liczba zawodników I stopnia: 39
Średnia liczba punktów w okręgu: 85,5
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 23
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.BorowaAdriannaI Liceum OgólnokształcąceLublin
2.ChechlińskiŁukaszII Liceum OgólnokształcąceLublin
3.DudkoMichałI Liceum OgólnokształcąceZamość
4.DylikMaciejI Liceum OgólnokształcąceBiała Podlaska
5.FusMarcinLiceum OgólnokształcąceBiłgoraj
6.KlamutJarosławI Liceum OgólnokształcąceLublin
7.KomanSzymonLiceum OgólnokształcąceBiłgoraj
8.KulawczukMarcinI Liceum OgólnokształcąceBiała Podlaska
9.MurdekJanI Społeczne Liceum OgólnokształcąceZamość
10.PawlosDawidLiceum OgólnokształcąceBiłgoraj
11.PolanowskiPiotrI Liceum OgólnokształcąceLublin
12.PrzykazaMaria AnnaPallotyńskie Liceum OgólnokształcąceLublin
13.PuaczAlicjaII Liceum OgólnokształcąceChełm
14.RadomskiAdamII Liceum OgólnokształcąceŚwidnik
15.SiczekMichałPallotyńskie Liceum OgólnokształcąceLublin
16.SurdeckiKamilII Liceum OgólnokształcąceKraśnik
17.SzafrańskiGrzegorzII Liceum OgólnokształcąceLublin
18.SzelągKamilLiceum OgólnokształcąceHrubieszów
19.SzumBłażejIII Liceum OgólnokształcąceZamość
20.ŚliwaMarcinI Liceum OgólnokształcąceLublin
21.WlaźMichałIII Liceum OgólnokształcąceZamość
22.WoźniakTomaszLiceum OgólnokształcąceHrubieszów
23.ZawiślakMateuszLiceum OgólnokształcąceBiłgoraj
Komitet Okręgowy w Łodzi
Liczba zawodników I stopnia: 64
Średnia liczba punktów w okręgu: 94,8
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 39
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.AndrysiakAleksanderI Liceum OgólnokształcąceŁódź
2.BernaciakDawidPubliczne Liceum
Politechniki Łódzkiej
Łódź
3.BobrowskiMichałI Liceum OgólnokształcąceŁódź
4.Bodek AdamI Liceum OgólnokształcąceŁowicz
5.BudaMateuszLiceum OgólnokształcąceRawa Mazow.
6.Czapski PawełI Liceum OgólnokształcąceŁódź
7.DrućPawełI Liceum OgólnokształcąceŁódź
8.DykcikŁukaszPubliczne Liceum
Politechniki Łódzkiej
Łódź
9.FitaMichałI Liceum OgólnokształcąceWieluń
10.GołaszewskiArkadiuszPij. Liceum OgólnokształcąceŁowicz
11.GregorczykWojciechPubliczne Liceum
Politechniki Łódzkiej
Łódź
12.Grudzień PiotrI Liceum OgólnokształcąceŁódź
13.Kępa TomaszI Liceum OgólnokształcąceŁódź
14.Klencki JakubI Liceum OgólnokształcąceŁódź
15.Korczak AdamI Liceum OgólnokształcąceŁódź
16.KupiecRadosławI Liceum OgólnokształcąceŁowicz
17.ŁukjańczukPiotrII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Maz.
18.MadziaraSzymonPubliczne Liceum
Politechniki Łódzkiej
Łódź
19.MalskiTomaszPubliczne Liceum
Politechniki Łódzkiej
Łódź
20.MencwalMarcinI Liceum OgólnokształcąceŁódź
21.MudzaZbigniewXXI Liceum OgólnokształcąceŁódź
22.NowakTomaszPubliczne Liceum
Politechniki Łódzkiej
Łódź
23.OpłatowskiAdamXII Liceum OgólnokształcąceŁódź
24.OwczarczykAnnaI Liceum OgólnokształcącePabianice
25.PapierskiKamilI Liceum OgólnokształcąceWieluń
26.Paszkiewicz MariaI Liceum OgólnokształcąceŁódź
27.PiechotaKacperI Liceum OgólnokształcąceTomaszów Maz.
28.PotańskiTomaszPubliczne Liceum
Politechniki Łódzkiej
Łódź
29.SętkowskiTomaszXII Liceum OgólnokształcąceŁódź
30.Skorupa DawidI Liceum OgólnokształcąceŁódź
31.SokołowskiDamianXXXII Liceum OgólnokształcąceŁódź
32.StasiakLeszekI Liceum OgólnokształcąceWieluń
33.StępińskaIzabelaI Liceum OgólnokształcąceWieluń
34.SujkaMichałLiceum OgólnokształcąceSkierniewice
35.SwiątczakKrzysztofXXXII Liceum OgólnokształcąceŁódź
36.SzopińskiJanI Liceum OgólnokształcąceŁódź
37.WięckowskaKatarzynaI Liceum OgólnokształcąceŁódź
38.Wróbel RafałII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Maz.
39.WychowałekJakubII Liceum OgólnokształcąceTomaszów Maz.
Komitet Okręgowy w Poznaniu
Liczba zawodników I stopnia: 46
Średnia liczba punktów w okręgu: 69,9
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 23
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.Bartoszek MikołajVIII Liceum OgólnokształcącePoznań
2.Bauta Jakub Liceum OgólnokształcąceWolsztyn
3.Bugajny PawełLiceum OgólnokształcąceKoło
4.Chleboś Jakub Liceum OgólnokształcąceOstrów Wlkp.
5.ChojnackiRomanI Liceum OgólnokształcąceGniezno
6.Chojnacki Piotr I Liceum OgólnokształcąceGniezno
7.Dondrowicz KrzysztofI Liceum OgólnokształcąceChidzież
8.Dybizbański MaciejVII Liceum OgólnokształcącePoznań
9.Ferduła Paweł KrzysztofLiceum OgólnokształcąceKoło
10.Garnek JędrzejVII Liceum OgólnokształcącePoznań
11.GilDamianII Liceum OgólnokształcąceKalisz
12.JanikSebastianIII Liceum OgólnokształcąceKalisz
13.Kanala MichałI Liceum OgólnokształcąceKalisz
14.Lewiński KrzysztofVIII Liceum OgólnokształcącePoznań
15.MarciniakDanielIII Liceum OgólnokształcąceKalisz
16.Mosińska Agata II Liceum OgólnokształcącePoznań
17.Poszwa PrzemysławIII Liceum OgólnokształcąceKalisz
18.Russek Piotr Zespół SzkółKościelec
19.Szymczak AdrianVIII Liceum OgólnokształcącePoznań
20.ŚciborAdamVIII Liceum OgólnokształcącePoznań
21.TomczakMarcinIV Liceum OgólnokształcącePoznań
22.Wawrzyniak AdamI Liceum OgólnokształcąceKalisz
23.WitczakKamilIII Liceum OgólnokształcąceKalisz
Komitet Okręgowy w Rzeszowie
Liczba zawodników I stopnia: 72
Średnia liczba punktów w okręgu: 104,7
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 54
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.AdamczykWojciechLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
2.AdamskaEwaLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
3.BaranAgataLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
4.BarańskiMaciejI Liceum OgólnokształcąceKrosno
5.BlicharczykPatrycjaI Liceum OgólnokształcąceKrosno
6.BlicharzSławomirII Liceum OgólnokształcąceMielec
7.BłażMichałIV Liceum OgólnokształcąceRzeszów
8.BudzońMichałII Liceum OgólnokształcąceMielec
9.BuszekSebastianI Liceum OgólnokształcąceDębica
10.DachowskaAgnieszkaI Liceum OgólnokształcąceDębica
11.DaszykowskiGrzegorzI Liceum OgólnokształcąceKrosno
12.DomagałaIwonaII Liceum OgólnokształcąceMielec
13.DrzymałaMichałLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
14.FiliczkowskaAnnaI Liceum OgólnokształcąceKrosno
15.FurdynaMateuszII Liceum OgólnokształcąceMielec
16.GazdowiczGrzegorzI Liceum OgólnokształcąceKrosno
17.GodniakMarcinLO Liceum OgólnokształcąceStalowa Wola
18.GolatowskiMateuszI Liceum OgólnokształcącePrzemyśl
19.GonetTomaszI Liceum OgólnokształcąceKrosno
20.HadroKacperII Liceum OgólnokształcąceMielec
21.HamdanPawełIV Liceum OgólnokształcąceRzeszów
22.JakielMarcinI Liceum OgólnokształcąceKrosno
23.JurczykMonikaI Liceum OgólnokształcąceKrosno
24.JurczykJakubI Liceum OgólnokształcąceKrosno
25.KomendaKornelI Liceum OgólnokształcąceSanok
26.KoniecznyŁukaszIV Liceum OgólnokształcąceRzeszów
27.KopaczMateuszI Liceum OgólnokształcąceKrosno
28.KopiecMichałI Liceum OgólnokształcąceKrosno
29.KostańskiMarcinI Liceum OgólnokształcąceKrosno
30.KrawiecMichałLiceum OgólnokształcącePilzno
31.KubackiMaciejI Liceum OgólnokształcąceKrosno
32.KubalaDariuszI Liceum OgólnokształcąceDębica
33.ŁandaKacperI Liceum OgólnokształcąceKrosno
34.MaterniakAndrzejI Liceum OgólnokształcąceSanok
35.MaziarkaJoannaI Liceum OgólnokształcąceDębica
36.MendralaMichałI Liceum OgólnokształcąceKrosno
37.PachaczKrzysztofLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
38.PenarKingaI Liceum OgólnokształcąceKrosno
39.PiotrowskiMaciejLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
40.PlutaJanI Liceum OgólnokształcąceDębica
41.PopekPawełLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
42.SabatMaciejLiceum OgólnokształcąceStalowa Wola
43.SasDawidI Liceum OgólnokształcąceKrosno
44.SkwirzWojciechI Liceum OgólnokształcąceKrosno
45.SokołowskiMaksymilianI Liceum OgólnokształcąceKrosno
46.StachnikTomaszI Liceum OgólnokształcąceDębica
47.StopaAdamI Liceum OgólnokształcącePrzemyśl
48.StrzałkaTomaszII Liceum OgólnokształcąceMielec
49.SuchMaciejI Liceum OgólnokształcąceKrosno
50.SzydłoKamilI Liceum OgólnokształcąceKrosno
51.TarnowskiWojciechII Liceum OgólnokształcąceRzeszów
52.TomasikWojciechI Liceum OgólnokształcąceRzeszów
53.TrądAntoniI Liceum OgólnokształcąceKrosno
54.WalczakŁukaszII Liceum OgólnokształcącePrzemyśl
Komitet Okręgowy w Szczecinie
Liczba zawodników I stopnia: 77
Średnia liczba punktów w okręgu: 80,3
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 48
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.BelekPawełLiceum OgólnokształcąceŻagań
2.BrzezińskiTomaszI Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.
3.BujnickiDawidI Liceum Ogólnokształcące Koszalin
4.CzerniawskiTomaszV Liceum OgólnokształcąceSzczecin
5.DudekKrzysztofI Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra
6.GałaguzPawełI Liceum Ogólnokształcące Koszalin
7.GolikMichałI Liceum Ogólnokształcące Koszalin
8.GorczakowskiKrzysztofII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
9.GromniakWiktorIX Liceum OgólnokształcąceSzczecin
10.GrykiasTomaszXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
11.GrzybAleksanderII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
12.GumnyPawełXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
13.HamkałoMichałII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
14.JacyszynAnnaXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
15.JanikowskiWyszomir II Liceum OgólnokształcąceSzczecin
16.JankowskiJacekII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
17.JaworskiBenedyktII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
18.JaworskiTomaszI Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra
19.KędzierskiAleksanderXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
20.KościńskiAlbertSpołeczne Liceum OgólnokształcąceŻary
21.KrólBartekSpołeczne Liceum OgólnokształcąceŻary
22.KuligowskiPiotrV Liceum OgólnokształcąceSzczecin
23.KwasikŁukaszII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
24.KwiatkowskiDamianII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
25.MajewskiMaciejXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
26.MikołajczykMichałII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
27.MikołajczykDamianXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
28.NiechciałJakubII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
29.NowakTomaszXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
30.OkońskiJakubV Liceum OgólnokształcąceSzczecin
31.PiznalPrzemysławII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
32.PolewiakKacperI Liceum Ogólnokształcące Koszalin
33.RdzeńŁukaszV Liceum OgólnokształcąceSzczecin
34.RekMarcinI Liceum Ogólnokształcące Koszalin
35.SmokWojciechV Liceum OgólnokształcąceSzczecin
36.SokołowskiMarcinV Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra
37.SośnickiFilipII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
38.StadnikJoannaV Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra
39.StawskiKonrad V Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra
40.SuskiPiotrI Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.
41.SzkudlarekAndrzejXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
42.SzymańskiMichałI Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra
43.TaczalskaMonikaII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
44.WolakWiktorI Liceum Ogólnokształcące Zielona Góra
45.WolańskiKonradXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
46.ZaborowskiJakubXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
47.ZaziemskiKajetanXIII Liceum OgólnokształcąceSzczecin
48.ZłotowskiKrzysztofI Liceum Ogólnokształcące Gorzów Wlkp.
Komitet Okręgowy w Toruniu
Liczba zawodników I stopnia: 70
Średnia liczba punktów w okręgu: 76,7
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 43
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.AdamskiBartoszII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
2.BartoszkiewiczKornelI Liceum OgólnokształcąceInowrocław
3.BubicKamilII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
4.CzekalskiPiotr I Liceum OgólnokształcąceWłocławek
5.DętkośMonikaKatolickie Liceum Ogólnokształcące
Księży Pallotynów
Chełmno
6.DrewniakAnnaKatolickie Liceum Ogólnokształcące
Księży Pallotynów
Chełmno
7.DybowskiFilip DomGimnazjum i Liceum Akademickie
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń
8.FlorkowskiMarcinGimnazjum Nr 50Bydgoszcz
9.GrochowskiPiotr Gimnazjum i Liceum Akademickie
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń
10.GustawDanielIV Liceum OgólnokształcąceToruń
11.HanaszStanisławIV Liceum OgólnokształcąceToruń
12.IskraKonradGimnazjum i Liceum Akademickie
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń
13.KamińskiTomaszVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
14.KawkaKrzysztofII Liceum OgólnokształcąceInowrocław
15.KobusStanisławGimnazjum i Liceum Akademickie
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń
16.KochańskiDamianII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
17.KostrzewskiRobertII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
18.KowalewskiJarosławII Liceum OgólnokształcąceInowrocław
19.KozikowskiDamianI Liceum OgólnokształcąceWłocławek
20.KubikAgnieszkaII Liceum OgólnokształcąceInowrocław
21.KwasekRafałI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
22.LataczBarbaraGimnazjum i Liceum Akademickie
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń
23.LewandowskiMarcinII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
24.LewandowskiMateuszII Liceum OgólnokształcąceInowrocław
25.LewandowskiMikołajI Liceum OgólnokształcąceInowrocław
26.ŁepekMichałI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
27.ŁuszpińskiKrystianVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
28.MarciniakMikołajVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
29.MatusiakAdamI Liceum OgólnokształcąceWłocławek
30.MikołajczakAleksandraII Liceum OgólnokształcąceInowrocław
31.OleniukPatrykVI Liceum OgólnokształcąceBydgoszcz
32.OssowskiMichałI Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
33.PawłowskiMarekI Liceum OgólnokształcąceInowrocław
34.PermusMichałIV Liceum OgólnokształcąceToruń
35.RożnowskaAnnaKatolickie Liceum Ogólnokształcące
Księży Pallotynów
Chełmno
36.RudzińskiMaciejLiceum Ogólnokształcące
Laboratorium
Toruń
37.SosnowskiMateuszII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
38.SzulczyńskiBartoszII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
39.UrbańskiWojciechI Liceum OgólnokształcąceWłocławek
40.WażnyŁukaszII Liceum OgólnokształcąceGrudziądz
41.WiśniewskiJarosławGimnazjum i Liceum Akademickie
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń
42.ZielińskiMateuszGimnazjum i Liceum Akademickie
Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Toruń
43.ZnaczkoWojciechII Liceum OgólnokształcąceInowrocław
Komitet Okręgowy w Warszawie
Liczba zawodników I stopnia: 101
Średnia liczba punktów w okręgu: 86,4
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 60
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.AndrzejewskaBarbaraXXVII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
2.BieniaszJędrzejXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
3.BihałowiczJan StefanXXXIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
4.BonińskiAntoniXLI Liceum OgólnokształcąceWarszawa
5.ChrabąszczMikołajLiceum OgólnokształcącePłock
6.DębskiMaciejXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
7.DoboszJarosławGimnazjum
i Liceum Ogólnokształcące
Mińsk Mazowiecki
8.DzięciołWitoldXXVII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
9.FrydlewiczKamilXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
10.GładczukŁukaszXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
11.GołębiowskiJacekI Społeczne
Liceum Ogólnokształcące
Warszawa
12.GórnyWojciechXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
13.GradziukGrzegorzXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
14.JakubiakGrzegorzVI Liceum OgólnokształcąceRadom
15.JeziorskiAndrzejXXVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
16.KarczmarczykMaciejXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
17.KołakowskiMarcinVI Liceum OgólnokształcąceWarszawa
18.KowalskiMikołajXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
19.KozłowskiDamianLiceum OgólnokształcącePułtusk
20.KozłowskiGrzegorzXLI Liceum OgólnokształcąceWarszawa
21.KrosmanKazimierzVI Liceum OgólnokształcąceRadom
22.KsiężakPaulinaZespół Szkół Samochodowych
i Licealnych Nr 3
Warszawa
23.KubkowskiMariuszLiceum OgólnokształcąceŻuromin
24.KuklaAleksandraVI Liceum OgólnokształcąceRadom
25.LewandowskiRemigiuszI TechnikumSiedlce
26.LisKrzysztofXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
27.ŁaniewskiStanisławXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
28.ŁęckiKrzysztofVI Liceum OgólnokształcąceRadom
29.ŁukianiukPiotrXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
30.MalinowskiMaciejXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
31.MalinowskiMarcinV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
32.MarcinkowskiPatrykLiceum OgólnokształcącePłock
33.MioduszewskiŁukaszXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
34.MiśkiewiczMichałXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
35.MizińskiJakubV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
36.NamirskiHerbertXXVIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
37.OssowskiJanXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
38.PacholskiMichałXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
39.PachuckiMaksymilianXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
40.PiwowarskiBartłomiejXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
41.PniewskiMateuszXXXIII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
42.PodlaskiPiotrLiceum OgólnokształcącePułtusk
43.PróchniewiczRobertXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
44.RomanowiczMarekXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
45.RządkowskiWojciechXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
46.SławińskiAlbertXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
47.StraszyńskiJuliuszXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
48.SuwaraPiotrXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
49.SzlachetkaArkadiuszI Liceum OgólnokształcąceOstrołęka
50.TomaszewskiMichałXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
51.TrzepińskiMateuszXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
52.WawruchPawełZespół Szkół Nr 11 Milanówek
53.WierzbaPiotrXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
54.WiśniewskiKonradLXIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
55.WłodkowskiMichałLXVII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
56.WrzosekElżbietaZespół Szkół Samochodowych
i Licealnych Nr 3
Warszawa
57.ZasońskiMateuszV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
58.ZgirskiBartłomiejXCIV Liceum OgólnokształcąceWarszawa
59.ZglinickiBartłomiejLiceum OgólnokształcącePułtusk
60.ŻarneckiGrzegorzCXXII Liceum OgólnokształcąceWarszawa
Komitet Okręgowy w Wrocławiu
Liczba zawodników I stopnia: 78
Średnia liczba punktów w okręgu: 61,8
Liczba zawodników zakwalifikowanych: 31
Lp.NazwiskoImięSzkołaMiasto
1.BogdanMichałXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
2.ChudyFilipXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
3.DynakCezaryIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
4.GłowinkowskiBartoszXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
5.GołąbekPawełIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
6.HeimrathJanIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
7.JaskólskiJędrzejIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
8.JudaPrzemysławLiceum OgólnokształcąceBolesławiec
9.JurewiczPiotrIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
10.KorubaPiotrIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
11.KotkowskiGrzegorzXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
12.KucharczykMichałIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
13.KulczyckiWojciechI Liceum OgólnokształcąceLubin
14.KuśmierzBartoszXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
15.LewowskiTomaszLiceum OgólnokształcąceKamienna Góra
16.LochHannaIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
17.MajMaciejXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
18.MydłowskiPiotrIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
19.NowickaHannaIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
20.PacholskaMichalinaIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
21.PasekMariuszIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
22.PaszkiewiczBartłomiejIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
23.PopłońskiAndrzejIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
24.SiemekPaulaIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
25.SkrzyneckiKrzysztofXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
26.SłowikMarcinIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
27.SochieraJanXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
28.SurmaBartłomiejIII Liceum OgólnokształcąceWrocław
29.SuszczyńskiKarol MichałXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
30.SzymanekAleksanderXIV Liceum OgólnokształcąceWrocław
31.WarzechaJacekLiceum OgólnokształcąceKamienna Góra
Valid XHTML 1.0 Transitional