70. Olimpiada Fizyczna

Sponsorzy Olimpiady Fizycznej

Co roku Głównym Sponsorem Olimpiady Fizycznej jest Ministerstwo Edukacji i Nauki.

70. Olimpiada Fizyczna (2020/2021)

Fundatorami nagród dla uczennic/niów w finale 70. Olimpiady Fizycznej są firmy Hamamatsu, Labis, AMECAM oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi. Nagrody książkowe ufundowało Wydawnictwo Naukowe PWN.

Nagrody dla nauczycieli w finale 70. Olimpiady Fizycznej finansuje Polskie Towarzystwo Fizyczne.

Dodatkowe nagrody upominki dla uczniów i nauczycieli zapewnił Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

69. Olimpiada Fizyczna (2019/2020)

Nagrody w finale 69. Olimpiady Fizycznej współfinansuje fundacja Pro-Physica oraz Polskie Towarzystwo Fizyczne.

68. Olimpiada Fizyczna (2018/2019)

Nagrody dla nauczycieli w finale 68. Olimpiady Fizycznej współfinansuje firma Hamamatsu

67. Olimpiada Fizyczna (2017/2018)

Fundatorem nagród książkowych w finale 67. Olimpiady fizycznej są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne oraz Copernicus Center Press.

65. Olimpiada Fizyczna (2015/2016)

Nagrody dla nauczycieli w finale 65 Olimpiady Fizycznej ufundowały firmy Hamamatsu i Labis Fundatorem nagród książkowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN